Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czemu nie protestowali jak budowano ich bloki?
 A temu bo ówczesne plany tego osiedla wyraźnie wskazywałay gdzie mają być bloki a gdzie tereny zielone i ludzie kupujący tam mieszkania sprawdzali te plany. A teraz gdzie wówczas widniał teren zielony jedną dezyją urzędniczą wciska się na styk kolejy betonowy klocek w imię " poprawy jakości życia na siedlu ". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z P0dłej agencji pr (6yhn) - nie udawaj, że obce jest ci P0jęcie gęstości zabudowy. Nawet kwestia chowu klatK0wego kur jest przedmiotem regulacji, ale w Łysogrodzie to, w jakich warunkach chowany jest ludzki "plebs" jest P0dP0rządK0wane tylK0 i wyłącznie interesom dewelocwaniactwa.
 Mówisz o pisowskiej ustawie Lex Deweloper? Też nie jestem jej fanem, bo w ordynarny i nieprzemyślany sposób pozwala dogęszczać zabudowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z P0dłej agencji pr (tym razem pod loginem 6yhn - jednym z 200+) - nie udawaj, że obce jest ci P0jęcie gęstości zabudowy
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z agencji pr - z tego co się orientuję, w Łysogrodzie jak dotąd w oparciu o LD nie P0wstał żaden dewelo-klocek. Za z lex-zuk sK0rzystało już wielu cwaniaków
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Plebs" ma już dosyć dewelorozwoju, czy może jednak P0trzebuje 4-tej kadencji, żeby w pełni "docenić" P0czynania Betonowego Słoneczka z Jakubowic  
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatna działka i cele społeczne? gdyby miasto zechciało ją odkupić pewnie musiałoby słono przepłacić, obok tego trójkąta zostanie całkiem sporo zielonych terenów gdzie będzie można do woli wyprowadzać pieski na kupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z agencji pr - z tego co się orientuję, w Łysogrodzie jak dotąd w oparciu o LD nie P0wstał żaden dewelo-klocek. Za z lex-zuk sK0rzystało już wielu cwaniaków
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Plebs" ma już dosyć dewelorozwoju, czy może jednak P0trzebuje 4-tej kadencji, żeby w pełni "docenić" P0czynania Betonowego Słoneczka z Jakubowic  
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak dotąd nawijanie makaronu na uszy "ciemnego luda" się sprawdzało - patrz wyniki ostatnich 2-ch wyborów "samorządowych" w Łysogrodzie.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z agencji pr - z tego co się orientuję, w Łysogrodzie jak dotąd w oparciu o LD nie P0wstał żaden dewelo-klocek. Za z lex-zuk sK0rzystało już wielu cwaniaków.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA miejscu właściciela tej działki, zażądałbym wyburzenia okolicznych bloków, ponieważ te okoliczne miejsce wokół jego działki powinno być przeznaczone na cele społeczne, a nie służyć grupce mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo-cfelku z agencji - nie udawaj, że nie wiesz, co to władza planistyczna, która jest ponad własnością prywatną - przynajmniej w teorii.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze. Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a ja na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy cfelek z agencji pr skazany jest na takich sprytnych inaczej best-friendów forumowych jak paliwacek i jasiniak? :-DDD
Pruj  się, pień, szalej, pluj, kopiuj, wklejaj - a ja na końcu i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dotąd nawijanie makaronu na uszy "ciemnego luda" się sprawdzało - patrz wyniki ostatnich 2-ch wyborów "samorządowych" w Łysogrodzie.
Pruj  się, pień, szalej, pluj,  gryź , fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie,  i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z agencji pr - z tego co się orientuję, w Łysogrodzie jak dotąd w oparciu o lex-deweloper nie P0wstał żaden dewelo-klocek. Za z lex-zuk sK0rzystało już wielu cwaniaków.
Pruj  się, pień, szalej, pluj,  gryź , fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie,  i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tak nie demoniozował bym skutków powstanie nowego bloku. Miejsc parkingowych jest mnogo, ale każdy się grodzi szlabanem a parkingi puste i potem płacz, albo narzekanie jak np karteka nie może dojechać albo kurier nie doręczył paczki i muszą jechać na al. racławickie czy jeszcze nie wiadomo gdzie. Więcej szlabanów ;) Także problem miejsc mamy wyjaśniony. Wzmożony ruch, powstały nowe drogi, przy samym placu o którym mowa powstał łącznik tarasowej z relaksową którego wcześniej nie było, to nie jest osiedle ślepouliczkowe, nie ma tam problemu z ruchem mnóstwo wyjazdów czy wjazdów, do wyboru do koloru. Co najmniej 4 w samą willową, nawet i do sławinkowskiej gdzie też można dojechać z kilku miejsc, czy Bohaterów Września. Akurat ten plac nadaje się do zabudowy, bo nie będzie to w niczym przeszkadzać, a kto wie czy na dole nie powstaną lokale usługowe czy nowe przedszkola czy żłobki, jest tam ich conajmniej 3 już teraz. Prędzej bezsensowną inwestycją był klockek przy tarasowej 5 a altanową kosztem drzew i trawnika.  Tutaj mamy zarośla i patelnię. Tak samo nowy budynek w tym miejscu nie sprawi że ktoś będzie nam przez okno zaglądał do mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z agencji pr - z tego co się orientuję, w Łysogrodzie jak dotąd w oparciu o lex-deweloper nie P0wstał żaden dewelo-klocek. Za z lex-zuk sK0rzystało już wielu cwaniaków.
Pruj się, pień, szalej, pluj, gryź , fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się ludziom dziwić, że bloków nie chcą? Ile tych bloków jeszcze będzie? Sam beton dookoła?! I tak już tego za dużo. Ale jak ma się rodzinkę w zarządzie u jednego z deweloperów to trzeba korzystać i wydawać decyzje na lewo i prawo. Ja akurat jestem za tymi którzy tych bloków nie chcą. No litości jeden na drugim. Nie dajcie tego zabudować. Z tej zieloności co tam była został już tylko skrawek… Niech chociaż on obroni się przez Łysym Betoniarzem…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cfelku z P0dłej agencji pr (P0d jednym z 200+ fek-loginów) - nie udawaj, że obce jest ci P0jęcie gęstości zabudowy
   Pruj się, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie...  "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
"Plebs" ma już dosyć dewelorozwoju, czy może jednak P0trzebuje 4-tej kadencji, żeby w pełni "docenić" P0czynania Betonowego Słoneczka z Jakubowic
Pruj się, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie...  "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...